Сегодня: Суббота, 20 Января 2018 года
Общество

Ще одна країна світу запровадила безвізові поїздки для українців

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9758
Ще одна країна світу запровадила безвізові поїздки для українців
Уряд Туреччини офіційно опублікував рішення про визнання українських ID-карток, як підстави до безвізового в'їзду в країну. Протягом наступних тижнів запрацює нова процедура, яка вже не потребуватиме закордонних паспортів.


Про це на сторінці у Facebook повідомив голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.


"Турецька влада 20 травня офіційно опублікувала рішення 2017/10324 про внесення змін до порядку взаємних поїздок і визнання нового (внутрішнього) українського паспорта (ID-картки) як проїзного документа (travel document) для поїздок громадян України до Туреччини", - відзначив Соколюк.


Публікація рішення означає, що українці вже скоро зможуть їздити до Туреччини за ID-картками без закордонного паспорта, зазначає Соколюк.


"Чекаємо ноти МЗС з офіційною датою початку поїздок. Я думаю, один-два тижні", - написав Соколюк.


За словами голови ДМС, українці вже оформили понад 550 тисяч нових ID-карток. Щодня новий внутрішній паспорт оформляють 5-6 тисяч громадян України.


Читайте також: "Квиток в Європу". Як франківці отримують румунські паспорти
www.0342.uaДжерело: Європейська правдаВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.