Сегодня: Среда, 11 Декабря 2019 года
Общество

Завтра в Івано-Франківську стартує "Велошкола"

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   11587
Завтра в Івано-Франківську стартує "Велошкола"
Франківські патрульні допоможуть краще зрозуміти те, як комфортно можна їхати в місті, дадуть відповіді на питання та будуть супроводжувати практичну частину "Велошколи".


Перше заняття відбудеться завтра, 20 травня, о 10:00 біля кованого сонця на валах (вул. Шопена). Організатори кажуть, що це буде чудове навчання для тих, в кого є велосипед і бажання використовувати його щодня, але хто боїться їздити в міських умовах.


Програма школи містить теоретичну і практичну частини, в тому числі навчальну поїздку містом у супроводі інструкторів. Максимальна кількість місць на 1 заняття – 10 осіб. Для того, щоб взяти участь в навчанні, потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням. 


Склад учасників визначається в порядку заповнення анкети. Вашу участь організатори підтвердять через email.


Нагадаємо, що в квітні патрульні зробили спортивну зарядку разом з студентами навчального закладу.


Читайте також: Сотні франківців разом з мером проїхали на велосипедах вулицями міста. ФОТО, ВІДЕО
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.