Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Общество

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 1,4 мільярдів гривень податкових платежів

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11283
До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 1,4 мільярдів гривень податкових платежів
Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Прикарпаття у січні-серпні 2015 року надійшло 1384,3 млн. гривень податкових платежів, що на 246,2 млн. гривень, більше, ніж у відповідному періоді минулого року.


Традиційно, основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, як і в попередні роки, залишається податок на доходи фізичних осіб, сьогодні його питома вага в загальних надходженнях – майже половина – 49 відсотків. За 8 місяців поточного року надійшло 675,4 млн. гривень цього податку. Однак, у зв’язку з законодавчими змінами, а саме зменшенням питомої частки зарахування ПДФО до місцевого бюджету, в порівнянні з минулим роком надходження цього платежу зменшились на 105,6 млн. гривень.


Наступними за рівнем надходжень стали: плата за землю - 174,5 млн. гривень, що на 43,5 млн. гривень більше ніж в аналогічному періоді минулого року; екологічний податок – 158,5 млн. гривень, що на 105,1 млн. гривень більше; єдиний податок – 143,3 млн. гривень, що на 41,6 млн. гривень більше; податок на прибуток підприємств – 17,8 млн. гривень, що на 16,9 млн. гривень більше.


Також, місцеві бюджети поповнились 17,3 млн. гривень за рахунок плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, 10,7 млн. гривень податку на нерухоме майно, 1,2 млн. гривень туристичного збору.


За користування лісом, надрами й водою прикарпатці заплатили до бюджету більше 32,9 млн. грн. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 21,1 млн. гривень. За використання надр місцеві бюджети отримали 6,1 млн. гривень та за спеціальне використання води 5,7 млн. гривень.


Крім цього, у січні-серпні п.р. забезпечено надходження 135,9 млн.грн. акцизного податку з роздрібного продажу суб’єктами господарювання підакцизних товарів.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.