Сегодня: Воскресенье, 18 Февраля 2018 года
Общество

Від сьогодні в місті працює магазин, де діятиме «картка франківця»

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   8289
Від сьогодні в місті працює магазин, де діятиме «картка франківця»
В Івано-Франківську на вулиці Симоненка, 6 від сьогодні працює соціальний магазин. Саме тут можна отримати знижку, скориставшись карткою іванофранківця.


Нагадаємо, що  з середини квітня іванофранківцям деяких категорій населення представники міської влади почали видавати спеціальні пластикові картки жителів міста. Наразі використовувати їх можна у соціальних магазинах із відповідними позначками. 


Від сьогодні в місті працює магазин, де діятиме «картка франківця»


фото з офіційної сторінки міського голови


Про переваги такої картки люди можуть дізнатися у продаців магазинів. Наразі лише у трьох франківських магазинах діють знижки: на вул. Симоненка, вул. Тролейбусній, вул. Бельведерській.


За словами міського голови, у майбутньому картку іванофранківця можна буде використовувати не лише у продуктових крамницях. "Мені б хотілося, щоб нам не доводилося робити такі проекти й кожен франківець отримував достойну заробітню плату та пенсію, якої б вистачало на гідне життя. Але живемо в тих реаліях, які маємо й намагаємося вирішувати ситуацію в міру наших можливостей. Зараз ведемо переговори з аптеками і в перспективі, з цією карткою можна буде отримати знижку й у певних аптеках нашого міста та громадському транспорті", — додав міський голова. 


Від сьогодні в місті працює магазин, де діятиме «картка франківця»


До слова, картку іванофранківця на замовлення міської ради виконала фірма Printcard. Ця компанія є виробником пластикових карток на власних виробничих потужностях та використовує тільки якісні матеріали та найновіші технології. Дуже приємно, що наше місто розвивається і в цьому напрямку. Цікаво, що на виробництві Printcard можуть надрукувати картки з різними технічними характеристиками: нумеровані, зі штрихкодом, ембосовані (видавлювання на пластиковій карточці буквено-цифрової інформації), з тіпінгом (покриття символів золотими, срібними чи іншими металізованими фарбами), з магнітною стрічкою, а також на прозорому, білому чи срібному пластику, з різною ламінацією. 
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.