Сегодня: Пятница, 10 Апреля 2020 года
Общество

29 травня до Івано-Франківська завітає еко-тур з енергоефективності

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9307
29 травня до Івано-Франківська завітає еко-тур з енергоефективності
21-31 травня команда еко-активістів вирушає у мандрівку Україною – інформаційний тур «Енергонезалежність — наша спільна справа!». 


Міста, до яких завітають активісти: Херсон (22.05, площа Свободи), Миколаїв (23.05, вул. Соборна, біля Каштанового скверу), Одеса (25.05, вул. Дерибасівська, навпроти міського саду), Чернівці (28.05, Центральна площа), Івано-Франківськ (29.05, Вічевий майдан) та Ужгород (31.05, Театральна площа).


У кожному з міст активісти розгорнуть інформаційну виставку, де ділитимуться матеріалами про енергоефективність, енергозбереження, зміни клімату, традиційні та відновлювальні джерела енергії, зелені насадження та велорозвиток міст. А також зустрінуться з представниками місцевої влади, громадськістю та журналістами, аби обговорити, як зробити міста енергонезалежними та комфортними.


Приєднуйтеся, і смакуючи каву, заварену на сонячному промінні, дізнаєтеся:

Як змайструвати колектор для нагріву води від сонця? 
Де взяти грошей на утеплення домівки та ефективно управляти багатоквартирним будинком? 
Чому кожне дерево в місті повинно бути облікованим? 
Яким чином велосипед робить місто більш зручним та безпечним? Організатори туру: група українських неурядових екологічних організацій, що входять до Робочої групи українських неурядових організацій з питання зміни клімату — НЕЦУУМКААВКЕкоклуб,Голос ПриродыЭремурусЗелена Хвиля) за фінансової підтримки міжнародних організацій UNDEF, EC, SSNC, NNV.


Більше на сторінці заходу в соцмережі.


До теми: Шведський посол розповів про мільйонні інвестиції в Івано-Франківськ
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.