Сегодня: Пятница, 10 Апреля 2020 года
Общество

На місці таборування сотень УПА провели толоку. ФОТО

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8900
На місці таборування сотень УПА провели толоку. ФОТО
Днями активісти Української Добровольчої Армії організували толоку, під час якої впорядковували місця повстанської слави воїнів УПА.


Толоку провели на Осовій Поляні в Рогатинському районі. Тут у 1943-1944 роках було місце таборування сотень УПА, в цьому місці неодноразово бував Роман Шухевич.


«До наших заходів ми стараємося залучати молодь, привозимо їх на це історичне місце, просякнуте хоробрістю, мужністю, відвагою. Тут боролися за нашу свободу нескорені воїни і ми зараз продовжуємо їхній шлях боротьби. Тому це місце для нас є священне. Влітку на цій території ми плануємо відкрити табір вишколу для людей, які хочуть потрапити до лав Української Добровольчої Армії», – розповів керівник прикарпатського відділення штабу Яроша Василь Абрамів.


Під час толоки активісти прибрали територію, пофарбували паркан біля каплички та впорядкували символічну могилу.


На місці таборування сотень УПА провели толоку. ФОТО


На місці таборування сотень УПА провели толоку. ФОТО


Читайте також: У парку Шевченка покрали кущі.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.