Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Общество

На Прикарпатті прокуратура вимагає повернути землі у Поляниці вартістю понад 46 мільйонів гривень

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10723
На Прикарпатті прокуратура вимагає повернути землі у Поляниці вартістю понад 46 мільйонів гривень
Прокуратурою Івано-Франківської області пред’явлено до Яремчанського міського суду позовні заяви про повернення у державну власність понад 10 га земель лісового фонду вартістю 46,5 млн грн.


Вказану лісову землю незаконно вилучили у ДП «Ворохтянське лісове господарство», - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-слжубу прокуратури в Івано-Франківській області.


Службові особи Поляницької сільської ради, всупереч вимогам земельного та лісового законодавства, на підставі підроблених рішень виконавчого комітету сільради, безпідставно вилучили ці ділянки в лісгоспу, віднесли їх до земель запасу сільської ради, та, змінивши цільове призначення, надали у приватну власність громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків.


В подальшому, на основі вказаних рішень, було виготовлено державні акти на право приватної власності на землю.


Незаконність дій службовців сільської ради підтверджено постановою Галицького районного суду.


Щоб повернути землі лісового фонду державі прокуратура пред’явила позовні заяви.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.