Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Культура

День матері: які святкові заходи франківці зможуть відвідати в неділю

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11708
День матері: які святкові заходи франківці зможуть відвідати в неділю
З нагоди Дня матері, який традиційно відзначають у другу неділю травня, Департамент культури запланував чимало святкових заходів.


О 12.00 год. франківці зможуть поглянути на виставку дитячих творчих робіт Івано-Франківської державної дитячої художньої школи у Фортечному провулку. Також святкові заходи заплановані на 11.00 год. в церкві Архистратига Михаїла по вул. Симоненка, 9б, на 13.00 год. біля церкви Господнього Богоявлення по вул. Вовчинецькій, 200, на 13.30 год. та біля церкви Вознесіння Господнього по вул.Чорновола, 136 а.


В Абонементі центральної бібліотеки ( вул. Короля Данила, 16) о 13.00 год. розпочнеться «Рандеву з вишивкою «Мамині рушники — лебеді білокрилі».


В центрі міста, на Площі Ринок о 12.00 год. розпочнеться обласний конкурс «Бурштинове намисто», а з 13.00 на Вічевому майдані триватимуть урочисті проводи національної чоловічої збірної команди України з волейболу на чемпіонат світу.


З 15.00 год. вулицями міста буде йти марш за сімейні цінності від облмуздрамтеатру в напрямку центру Івано-Франківська. Також, в цей же час на Вічевому майдані триватиме загальноміське дитяче свято «Цвіт талантів Івано-Франківська».


Святковий концерт Марічки Бурмаки запланований на 15.00 в Муніципальному центрі дозвілля на вул. Набережна, 42.


Через годину, о 16.00 год. в міському парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка розпочнеться концерт «Я перед нею помолюся, мов перед образом святим», присвячений  Дню матері в рамках ІV міського фестивалю мистецтв «Мелодії парку».


 З детальною програмою заходів можна ознайомитися за посиланням.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.