Сегодня: Воскресенье, 18 Февраля 2018 года
Культура

Цей день - 7 травня

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   8738
Цей день - 7 травня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 7 травня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Валентин, Євсій, Єлизавета, Леонтій, Олексій, Савва (Сава), Фома.


Вітаємо!


Головні події 7 травня:


Помер Оттон Великий, 973


Цей день - 7 травня
7 травня 973 року у саксонському місті Мемлебен на 61-році життя помер Оттон Великий, засновник і перший правитель Священної Римської імперії німецької нації, яка проіснувала майже дев'ять століть. Після пишного тридцятиденного прощання він був похований в монастирі Святого Маврикія у Магдебурзі поруч з його першою дружиною Едітою Англійською.


Жанна д'Арк - Орлеанська діва, 1429


Цей день - 7 травня
У ході Столітньої війни французькі війська, очолювані 17-літньою Жанною д'Арк, 7 травня 1429 року отримали перемогу над англійцями у битві за Орлеан. Розбивши зі своїм невеликим загоном ворогів біля західних міських стін, Жанна увійшла в місто, що перебувало в облозі вже кілька місяців, доставила провіант і зброю. Організовані нею контрвипади проти англійців дозволили повністю зняти облогу Орлеана на початку травня.


Капітуляція Німеччини в Реймсі, 1945


Цей день - 7 травня
7 травня 1945 року о 2:41 за середньоєвропейським часом у французькому місті Реймс начальник Оперативного штабу Вермахту генерал-полковник Альфред Йодль підписав Акт про беззастережну капітуляцію Німецьких збройних сил, який встановив перемир'я на спрямованих проти Німеччини фронтах Другої світової війни. Акт про капітуляцію зобов'язав німецьких військовослужбовців до припинення опору, здачі особового складу в полон і передачі матеріальної частини збройних сил противнику.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.