Сегодня: Воскресенье, 18 Февраля 2018 года
Культура

Цей день - 6 травня

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   10318
Цей день - 6 травня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 6 травня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Анатолій, Георгій (Юрій, Єгор), Олександра.


Вітаємо!


Професійні свята


Міжнародний день астрономії
Це свято народилося в Америці в 1973 році і об'єднало всіх справжніх любителів астрономії під девізом «Несучі Астрономію людям».


Головні події 6 травня:


«Похід тисячі», 1860


Цей день - 6 травня
6 травня 1860 року Джузеппе Гарібальді разом з 1200 своїми прихильниками відплив з Генуї на захоплених напередодні кораблях «П'ємонт» і «Ломбарде» до Сицилії, яку захопив 30 травня. Він правив островом протягом двох місяців від імені короля Віктора Емануїла і у вересні повністю завоював Королівство обох Сицилій.


Кінець ери дирижаблів, 1937


Цей день - 6 травня
6 травня 1937 року під час приземлення в Лейкхерсті (штат Нью-Джерсі, США) загорівся і за 36 секунд повністю згорів найбільший у світі дирижабль «Гінденбург», що здійснював свій перший трансконтинентальний політ. У результаті пожежі загинуло 35 із 97 людей, що були на його борту, а також одна людина на землі.


Відкриття Євротунелю, 1994


Цей день - 6 травня
6 травня 1994 року королева Великобританії Єлизавета II і президент Франції Франсуа Міттеран урочисто відкрили тунель під Ла-Маншем, третій за довжиною залізничний тунель у світі. Через 8500 років з часів останнього льодовикового періоду стало знову можливим перейти сушею з континентальної Європи в Великобританію.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.