Сегодня: Четверг, 26 Апреля 2018 года
Культура

Цей день - 3 травня

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   9528
Цей день - 3 травня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 3 травня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Анастасій, Гаврило, Григорій, Олександр, Федір.


Вітаємо!


Професійні свята


Всесвітній день свободи друку
«Свобода слова недосяжна без свободи духу», — вважав революціонер і письменник Олександр Іванович Герцен (1812-1870).


День кондитера
У цей день прийнято вшановувати тих, хто привносить в наше життя радість і насолоду. А починалося все в 1932 році, коли на території Радянського Союзу був створений Всесоюзний науково-дослідний інститут кондитерської промисловості.


Головні події 3 травня:


Перший трамвай в Україні, 1880


Цей день - 3 травня
3 травня 1880 року у Львові почала діяти перша в Україні трамвайна лінія, яка з'єднала головний залізничний вокзал по вулиці Городоцькій з Митною площею та Підзамчем. Через два дні в місті було відкрито два маршрути кінного трамваю.


Поділ Ірландії, 1921


Цей день - 3 травня
3 травня 1921 року парламент Сполученого Королівства прийняв «Акт, що забезпечує краще управління Ірландією», яким формувались виконавчі органи влади розділеної на Північну зі столицею в Белфасті та Південну зі столицею в Дубліні Ірландії, на чолі із підзвітним лише британській короні лордом-намісником, котрий мав координувати питання, що становлять інтерес для обох регіонів.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.