Сегодня: Четверг, 26 Апреля 2018 года
Культура

Івано-Франківськ готується до фестивалю "Вгору серця-2017"

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9258
Івано-Франківськ готується до фестивалю "Вгору серця-2017"
У програмі цьогорічного фестивалю — презентація фортепіанного альбому диякона Романа Коляди, молитовна хода і нагородження переможців традиційного конкурсу "Для Бога я створю найкраще".


Сьогодні, 20 квітня, організатори оприлюднили програму ювілейного десятого фестивалю.


"Ми хочемо показати усім, що Бога можна прославляти не лише в церкві, а і на таких духовно-мистецьких заходах. Тому, запрошуємо усіх долучитися до фестивалю, а також до молитовної ходи, яка буде в неділю, 30 квітня", — зазначив Владика Йосафат. Із собою організатори рекомендують взяти духовну зброю — вервицю, молитву та свічку.


Також, як і минулого року, в рамках фестивалю відбудеться авто-вело-мотопробіг вулицями міста. Однак цьогоріч, організатори змінили маршрут і починатися пробіг буде від храму Богоявлення Господнього (вул. Вовчинецька, 200а).


Гасло цьогорічного фестивалю — "Христос посеред нас?" Таке питальне речення, на думку організаторів, спонукатиме кожного задуматися, чи дійсно Христос є у їхньому щоденному житті.


Зазначимо, фестиваль триватиме з 22 по 30 квітня.


Івано-Франківськ готується до фестивалю "Вгору серця-2017"
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.