Сегодня: Вторник, 20 Марта 2018 года
Культура

Цей день - 20 квітня

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   8450
Цей день - 20 квітня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні 20 квітня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Георгій (Юрій, Єгор), Данило, Ніл, Серапіон.


Вітаємо!


Головні події 20 квітня:


Відкриття радію, 1902


Цей день - 20 квітня
Після чотирьох років досліджень, 20 квітня 1902 року в Парижі Марія та П'єр Кюрі з мінералу уранініт виділили сіль радіоактивного радію. Через рік вони разом з Анрі Беккерелем отримали Нобелівську премію з фізики за фундаментальні дослідження явища радіоактивності.


Техногенна катастрофа в Мексиканській затоці, 2010


Цей день - 20 квітня
20 квітня 2010 року за 80 кілометрів від узбережжя США в Мексиканській затоці відбувся вибух і загорання нафтової платформи Deepwater Horizon, в результаті яких через пошкодження труб свердловини на глибині 1500 метрів в Мексиканську затоку за 152 дні вилилося близько 5 мільйонів барелів нафти. Це одна з найбільших техногенних катастроф у світі за негативним впливом на екологічну обстановку. У момент вибуху на платформі Deepwater Horizon загинуло 11 осіб та постраждало 17 з 126 чоловік; ще двоє загинуло при ліквідації наслідків катастрофи.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.