Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Культура

Цей день - 9 квітня

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   9567
Цей день - 9 квітня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 9 квітня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Іван, Мануйло та Федосій.


Вітаємо!


Головні події 9 квітня:


Окупація Данії та Норвегії, 1940


Цей день - 9 квітня
9 квітня 1940 року у відповідності з оперативним планом "Маневри на Везері", затвердженим Адольфом Гітлером ще 1 березня, почалось вторгнення німецьких військ на територію двох нейтральних держав - Данії та Норвегії. Протягом декількох годин було окуповано всю Данію і король Крістіан X оголосив про капітуляцію країни; окупація Норвегії була завершена 10 червня 1940 року.


Тбіліська трагедія, 1989


Цей день - 9 квітня
9 квітня 1989 року в Тбілісі силами Радянської армії жорстоко придушено мирну багатоденну демонстрацію, що проходила перед будинком уряду під антикремлівськими гаслами, - під колесами танків і від ударів саперними лопатками загинуло 19 осіб (з них - 16 жінок).
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.