Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Культура

На цих вихідних в Івано-Франківську пройде фестиваль “Свято винограду та вина” (ПРОГРАМА)

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   11240
На цих вихідних в Івано-Франківську пройде фестиваль “Свято винограду та вина” (ПРОГРАМА)
29-30 серпня в місті Івано-Франківськ на Вічевому майдані планується проведення фестивалю «Свято винограду та вина».


Концепція заходу полягає у популяризації виноградарства на Прикарпатті та поширенні культури споживання вина, яке є не тільки алкогольним напоєм, але й продуктом творчості, - пише сайт 0342.ua з посиланням на МВК.


У рамках свята відбуватиметься виставка та дегустація районованих столових сортів винограду, вирощених на Прикарпатті, дегустація вин, представлення продуктів бджільництва, конкурси, майстер-класи й концерт.


Крім того, відбуватимуться пізнавальні семінари на теми виноградарства та виноробства. Досвідчені виноградарі ділитимуться досвідом щодо висаджування, догляду, боротьби зі шкідниками та хворобами винограду, розповідатимуть секрети виноробства.


У такий спосіб організатори фестивалю планують донести до гостей та мешканців міста основи виноградарства та гармонію вина, сиру і класичної музики.


На технічне забезпечення фестивалю «Свято винограду та вина» місто виділило 25 000 гривень. Головний розпорядник коштів - управління економічного та інтеграційного розвитку.


Програма:


29 серпня (субота)


На протязі всього дня з 12:00 до 21:00 на Вічевому майдані відбуватиметься святковий концерт. Гостей радуватимуть своїми виступами творчі колективи міста та вихованці вокльної школи Ірини Батюк, Руслани Денеги та Ірини Шабан. Своїм співом прикрашатиме свято Оксана Романюк.


12:00 – урочисте відкриття – вітальне слово організаторів та гостей свята (місце – Вічевий майдан )


13:00 – дегустація винограду – визначення переможців у номінаціях “Найкрасивіше гроно”, “Найважче гроно” та “Найсмачніший виноград” (місце – Ресторан “Фран Ко”)


14:00 – майстер клас з виготовлення вина – процес виготовлення вина дипломованими виноробами (місце – Вічевий майдан )


16:00 – конференція “Виноградарство України” з участю відомих виноградарів України (місце – вул.Чорновола, 22, Обласна бібліотека ім. І.Франка)


18:00 – концерт Оксани Романюк (місце – Вічевий майдан )


30 серпня (неділя)


На протязі всього дня з 13:00 до 21:00 на Вічевому майдані відбуватиметься святковий концерт. Гостей радуватимуть своїми виступами творчі колективи міста та вихованці вокльної школи Ірини Батюк, Руслани Денеги та Ірини Шабан. Своїм співом прикрашатиме свято Галина Баранкевич.


10:00 – дегустація аматорських вин – визначення кращих вин серед аматорських у номінаціях: сухі та напівсолодкі вина (місце Тераса театру кіно “Люм’єр”)


14:00 – конкурси на тему виноградарства з смачними призами (місце – Вічевий майдан )


17:00 – нагородження переможців дегустацій (місце – Вічевий майдан )


18:00 – концерт Галини Баранкевич – заслужена артистка України (місце – Вічевий майдан )

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.