Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Культура

Цей день - 4 квітня

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   9070
Цей день - 4 квітня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 4 квітня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Василь, Георгій (Юрій, Єгор).


Вітаємо!


Професійні свята


День веб-майстра
4 квітня відзначають своє професійне свято розробники, верстальники, веб-дизайнери та інші фахівці, так чи інакше пов'язані з веб-розробкою. Веб-майстер — це сполучна ланка між високими технологіями і бізнесом.


Головні події 4 квітня:


Створення НАТО, 1949


Цей день - 4 квітня
4 квітня 1949 року у Вашингтоні представниками 12-х країн - США, Великобританії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Люксембурга, Канади, Данії, Ісландії, Норвегії та Португалії - підписано Північно-атлантичний пакт (НАТО) про воєнно-політичний союз, що ставив за мету колективний захист демократичних свобод і протидію комуністичній експансії.


Замах на Мартіна Лютера Кінга, 1968


Цей день - 4 квітня
4 квітня 1968 року у Мемфісі 39-літній борець за громадянські права чорношкірих бабтистський пастор Мартін Лютер Кінг став жертвою замаху білого фанатика-расиста Джеймса Ерла Рея, котрий вистрілив Кінгу в спину і смертельно поранив його.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.