Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Культура

Цей день - 3 квітня

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   10307
Цей день - 3 квітня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 3 квітня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Кирило, Хома (Фома) та Яків.


Вітаємо!


Головні події 3 квітня:


Йосиф Сталін - генсек РКП(б), 1922


Цей день - 3 квітня
3 квітня 1922 року на Пленумі ЦК РКП(б) Йосиф Сталін, обраний членом Політбюро і Оргбюро ЦК РКП(б), призначений генеральним секретарем ЦК РКП(б), новоствореного поста для керівництва апаратом партії, який завдяки перемозі Сталіна у внутріпартійній боротьбі перетворився на вищий пост у партійно-номенклатурній ієрархії Радянського Союзу.


Арешт Унабомбера, 1996


Цей день - 3 квітня
3 квітня 1996 року в місті Лінкольн (штат Монтана) за доносом власного брата агенти ФБР заарештували давно розшукуваного терориста з кодовим іменем Унабомбер, 54-річного професора математики Теодора Джона Качинського, котрий протягом 18-ти років розсилав поштою листи з вибуховими пристроями, що призвело до смерті 3-х і поранення 23-х людей.


Перший iPad, 2010


Цей день - 3 квітня
3 квітня 2010 року в Нью-Йорку на П'ятій авеню розпочався офіційний продаж інтернет-планшета iPad компанії Apple. За словами Стіва Джобса в перший день було продано близько 300 тисяч iPad, скачано 250 тисяч книг і близько 1 мільйона програм.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.