Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Культура

На міжнародному туристичному форумі вперше представили столицю древнього Галича — Крилос

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11280
На міжнародному туристичному форумі вперше представили столицю древнього Галича — Крилос
Національний заповідник «Давній Галич» підвищував туристичну привабливість Прикарпаття в столиці.


На міжнародній виставці Національний заповідник «Давній Галич» презентував Прикарпаття на 23-й Міжнародній туристичній виставці UITT: «Україна – подорожі та туризм», що відбувається 29–31 березня у Міжнародному виставковому центрі м. Києва.

Такий захід є найбільшим всеукраїнським форумом у галузі туризму, який проходить за підтримки Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO) та департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Під час виставки делегація заповідника налагодила тісну співпрацю з низкою туроператорів України, а також представила туристичний потенціал княжої столиці.


Разом з тим, відвідувачі та учасники дійства отримали запрошення до участі в проекті «Живий музей», першим етапом якого будуть «Галицькі великодні фестини». Фестиваль відбудеться в Музеї етнографії с. Крилос 23 квітня цього року. До слова, окреслено й найближчу перспективу участі Національного заповідника «Давній Галич» у черговому форумі такого типу, що відбудеться цієї осені.


Читайте також: Під Галичем на волю випущено трьох лебедів після реабілітації (ФОТО)

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.