Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Культура

В Івано-Франківську триває виставка-ярмарка кращих зразків художньої літератури вітчизняних та зарубіжних авторів

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11631
В Івано-Франківську триває виставка-ярмарка кращих зразків художньої літератури вітчизняних та зарубіжних авторів
Із нагоди відзначення Дня Незалежності України та проведення Патріаршого Собору УГКЦ, який проходить в Івано-Франківську 25-27 серпня, на вулиці Незалежності було вирішено організувати книжкову виставку-ярмарок.


За сприяння виконавчого комітету міської ради в центральній частині міста було безоплатно виділено торгові місця для організації вуличної торгівлі, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу ОДА.


Видавництва «Лілея-НВ», «Дискурсус», «Нова Зоря», «Фоліант», книгарня «Сучасна українська книга» ТОВ «Арка» та інші мали змогу представити свою друковану продукцію духовної, краєзнавчої, історичної та туристичної тематики, запропонувати краянам кращі зразки художньої літератури вітчизняних та зарубіжних авторів.


Виставка-ярмарка триватиме до 27 серпня.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.