Сегодня: Суббота, 28 Марта 2020 года
Культура

«Доброта не потребує подяки» — Ростислав Держипільський про збір коштів для порятунку Кваснишин та Кучинського

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11734
«Доброта не потребує подяки» — Ростислав Держипільський про збір коштів для порятунку Кваснишин та Кучинського
Сьогодні директор і художній керівник Івано-Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський провів прес-конференцію, на якій анонсував проведення благодійної вистави «Оскар і Рожева пані». 


Як писав 0342.ua раніше, всі кошти, зібрані під час вистави, буде перераховано на лікування франківської журналістки, власкора ICTV Оксани Кваснишин та художнього керівника Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса Володимира Кучинського.


«Те, що відображає театр, поряд із радістю, є й сум. Він не має стояти осторонь того, що відбувається у суспільстві. Навпаки, він має бути своєрідним дзеркалом, пульсом, — говорить Ростислав Держипільський. — У своїй суті вистава “Оскар і Рожева пані” зібрала понад мільйона гривень які пішли на паліативну допомогу. Але цього четверга кошти підуть на лікування двом неординарним особистостям — Оксані Кваснишин та Володимиру Кучинському».


Керівник театру запросив всіх небайдужих на благодійну виставу, яка відбудеться цього четверга, 23 березня о 18:00. Він наголосив, що одна половина коштів від неї буде направлена на допомогу Оксані Кваснишин, а інша — Володимирові Кучинському. Також в театрі стоятимуть скриньки для добровільних пожертвувань.


Організатори сподіваються, що спільними зусиллями вдасться зібрати більше коштів на лікування Володимира і Оксани. Нагадаємо, прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин, в якої діагностували онкозахворювання, потребує 60 тисяч євро на хіміотерапію.


Читайте також: Щоб зібрати кошти на лікування івано-франківській журналістці, небайдужі організували благодійний аукціон
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.