Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Культура

Цей день - 4 листопада

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   8865
Цей день - 4 листопада
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 4 листопада!


День ангела


Сьогодні свій день ангела відзначають Анна (Ганна), Єлизавета, Іван, Іраклій, Павло та Федір.


Вітаємо!


Професійні свята


День залізничника
4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято.


Головні події 4 листопада:


Повстання Тупака Амару II, 1780

Цей день - 4 листопада
4 листопада 1780 року  Хосе Габріель Кондорканкі разом із спільниками викрав високопоставленого чиновника міста Тінта, що стало початком повстання індіанців та метисів Перу - взявши собі ім'я останнього правителя інків Тупака Амару, він на підставі сфальсифікованих указів короля Іспанії Карла III звільнив їх від усіх податків та боргів перед короною і сформував кількатисячну армію, з якою захопив кілька міст і вирушив на штурм столиці країни міста Куско.


«Тлумачення сновидінь» Зигмунда Фрейда, 1899


Цей день - 4 листопада
4 листопада 1899 року у Відні вийшла друком книга австрійського психолога Зигмунда Фрейда «Тлумачення сновидінь», в якій він описав методологію вільних асоціацій для пошуку справжнього змісту сну, що стало основою психоаналізу, теорії і методу лікування психологічних розладів


Барак Обама - президент США, 2008


Цей день - 4 листопада
4 листопада 2008 року сенатор від штату Іллінойс Барак Обама отримав перемогу на президентських виборах в США. Він став першим президентом країни афроамериканського походження, проте, на відміну більшості чорношкірих громадян США, він не нащадок рабів.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.