Сегодня: Суббота, 04 Апреля 2020 года
Культура

У Франківську пройде конференція на тему лідерства та успіху

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10737
У Франківську пройде конференція на тему лідерства та успіху
Активних та амбітних запрошують на конференція «Ukrainian Leaders», а також на «Ярмарок можливостей».


5 листопада в нашому місті пройде дводенна конференція, присвячена мистецтву бути лідером, можливості саморозвитку, отриманню необхідних знань в сфері розвитку стартапів ― інформує 0342.ua.


Також учасники матимуть змогу покращити свої навички з тайм-менеджменту та публічних виступів. Вони матимуть можливість познайомитись з історіями успіху, досвідом відомих людей Прикарпаття та України, отримати від них корисні поради в різних сферах їх діяльності. 


Під час конференції також буде відбуватися «Ярмарок можливостей», на якому представники громадських та комерційних організацій розкажуть про можливості особистого та професійного розвитку в нашому місті!


До участі в заході запрошуються молодь, представники громадських організацій та просто активні та зацікавлені люди.Олена Шрубенко

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.