Сегодня: Пятница, 27 Апреля 2018 года
Культура

"Новий театр" просить в депутатів приміщення і підтримки

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10348
"Новий театр" просить в депутатів приміщення і підтримки


















Сьогодні, 21 жовтня, проходить 8-ма сесія Івано-Франківської міської ради. На ній режисер "Нового театру" Богдан Бенюк попросив в міських депутатів підтримки і приміщення.


Бенюк зазначив, що в стінах театру актори демонструють патріотичні вистави. Для франківців це не просто спосіб провести дозвілля, а й інструмент патріотичного виховання. "В час, коли йдуть бої на Сході – це дуже важливо", – сказав режисер.


Наразі "Новий театр" співорендує приміщення з театром ляльок ім. М. Підгірянки, проте трупа мріє про власне приміщення.


Бенюк запропонував депутатам посприяти у виділення частини приміщення "Княгинин" для "Нового театру". Крім того, закликав підтримати акторів візитами і поширенням інформації про вистави. Зокрема, запросив міських обранців подивитися виставу "Стус".


"Новий театр" презентували франківцяв більше року тому (18 вересня 2015 року). У репертуарі акторів вистави "Стус", "Собака", "Спи спокійно". Ідея створення Нового театру – донести до містян живий театр, аби вони змогли розвиватися у всіх напрямках.















































Юлія Канюс

www.0342.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.