Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Культура

Як в Івано-Франківську відзначатимуть Яблучний спас

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9729
Як в Івано-Франківську відзначатимуть Яблучний спас
Сьогодні, 19 серпня, в Україні відзначають Свято Преображення Господнього або Яблучний Спас, яке є одним з найбільших християнських свят.


Цього дня прихожани несуть до церкви на освячення різноманітні фрукти й овочі, а також ячмінь та жито. У давнину серед віруючих було прийнято пригощати освяченими плодами бідних та немічних, а коли дізнавалися, що хтось не дотримувався цього звичаю, то з такою людиною припиняли спілкування. Свято Спаса припадає на Успінський піст, втім у цей день дозволяється вживати рибу, олію та вино.


Також сьогодні в Україні святкують професійне свято бджолярів – День Пасічника. Франківчани мають змогу приєднатися до солодкого частування у бібліотеці-філії №2. Сьогодні там проходитиме виставка «Свято спаса й меду» на якій будуть представлені продукти бджільництва та календар бджоляра, а також можна буде ознайомитись з особливостями розведення та утримання бджіл.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.