Сегодня: Пятница, 27 Апреля 2018 года
Культура

Відтепер франківці можуть ловити покемонів за новою картою

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9177
Відтепер франківці можуть ловити покемонів за новою картою
ІТ-фахівці з Івано-Франківська вперше в Україні розробили інтерактивну карту покемонів у місті.


Уже два дні працювала beta-версія карти, а від сьогодні карат працює вже у звичному режимі. Над розробкою додатку працювала команда програмістів з Івано-Франківська. Про це “Репортеру” розповів один з розробників Андрій Балій.


“Ми побачили величезний інтерес до гри “Pokemon go” серед українців, – каже Андрій. – Спочатку хотіли зробити карту для Києва, але вирішили, що раз ми з Івано-Франківська, то й карту зробимо спочатку для нашого міста”.


На інтерактивній карті, яку розробили фахівці, видно локації покемонів з популярної гри. Якщо навести на нього курсором мишки, то можна отримати дані про покемона – його ім`я та скільки ще часу він там буде. Також карта може прокласти найоптимальніший маршрут – від вашого місцезнаходження.


“Коли час покемона вичерпується, він зникає з карти, – додає Андрій Балій. – Карта автоматично оновлюється щопівгодини, але рекомендуємо час від часу вручну оновлювати браузер”.


Якщо мешканці Івано-Франківської області зацікавляться картою, то розробники можуть зробити схожий проект і для інших міст області. Наприклад, для Коломиї чи Калуша. Крім того, онлайн-карта доступна і для перегляду на мобільному пристрої.


Перегялнути карту покемонів Івано-Франківська можна за цим посиланням.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.