Сегодня: Вторник, 20 Марта 2018 года
Культура

"Безмежний" Океан Ельзи представив "еклектичний" альбом

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10316
"Безмежний" Океан Ельзи представив "еклектичний" альбом
Вчора, 19 травня, гурт «Океан Ельзи» представив електронну версію альбому «Без меж», куди ввійшло 11 композицій.


Широкому загалу вже були представлені  4 пісні – «Не твоя війна», «Мить», «Не йди», «Життя починається знов», повідомляє 0342.ua.


Презентація альбому відбулася на концерті на даху в Києві, на якому було 140 глядачів. До речі, квитки на нього не продавалися, а розігрувались.


Вперше для масового слухача пісні з нового альбому були виконані на безкоштовному концерті у Маріуполі 17 травня після того, як жителі цього міста звернулися до гурту з проханням приїхати.


"Альбом "Без меж" можна назвати еклектичним як з музичної точки зору, так і з ліричної, текстової. До нього увійшли романтичні композиції, що мають за основу любовну лірику та декілька пісень, що мають соціальний підтекст", – прокоментував Святослав Вакарчук.


Нагадаємо, що "Океан Ельзи" неодноразово з успіхом виступав у Івано-Франківську.


Олена Кроліцька, учениця Школи професійних журналістів

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.