Сегодня: Пятница, 27 Апреля 2018 года
Культура

"Час театру" в Івано-Франківську

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9944
"Час театру" в Івано-Франківську
В суботу, 14 травня в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття ІІ Фестивалю сценічних мистецтв – «Час театру» (Time of Theatre).


Розпочався фестиваль на площі біля драмтеатру, де відбувся театральний концерт-відкриття фестивалю. Цьогорічна тема – «Сцена людяності». Тобто сцена покликана відновити людяність та заново запалити у людських серцях такі поняття як милосердя,любов і співчуття.Фестиваль триватиме з 14 по 22 травня, - повідомляє 0342.ua.


У програмі фестивалю передбачено передбачено 8 вистав від восьми театрів з різних міст,в тому числі 2 Івано-Франківських театри.На всі події,що відбуваються у рамках фестивалю вхід вільний.


Програма фестивалю: 
14 травня,субота,20:00 - Театральний концерт-відкриття фестивалю - площа біля театру.
15 травня,неділя,18:00 - "Загадкові варіації" (дуель без антракту) - Київський академічний молодий театр (м.Київ).
16 травня,понеділок,18:00 - "Маестро і Кароліна" (історія кохання Ференца Ліста,що зародилося в Україні) - Чернівецький академічний обласний Український музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської (м.Чернівці).
17 травня,вівторок,18:00 - "Каліка з острова Інішмаан" (Ірландська комедія) - Рівненський академічний музично-драматичний театр (м.Рівне).
18 травня,середа,18:00 - "Слава героям" (специфічна комедія) - Копродукція Івано-Франківського академічного обласного Українського музично-драматичного театру ім.І.Франка та театру "Золоті ворота" (м.Київ).
19 травня,четвер,18:00 - "Пісні вітру" (Український класичний романс) - Львівський муніципальний театр,художньо-дослідницький центр "Слово і голос" (м.Львів).
20 травня,п'ятниця,18:00 - "Небилиці про Івана,знайдені в мальованій скрині з написами" (комедія з антрактом) - Національний академічний Український драматичний театр ім. М.Зінковецької (м.Львів).
21 травня,субота,19:00 - "Собака" (комедійна драма) - Новий театр (м.Івано-Франківськ).
22 травня,неділя,18:00 - "Оскар і рожева пані" (театральний арт-проект) - Івано-Франківський академічний обласний Український музично-драматичний театр ім.І.Франка (м.Івано-Франківськ).
Також у рамках фестивалю відбудуться спілкування з театральними критиками,експертами,акторами,режисерами,а також майстер-класи та відкриті дискусії. 
Родзинкою цьогорічного фестивалю "Time of Theatre" – театральні експедиції - мандрівки до джерел та витоків, які народжували та формували українських геніїв: Івана Франка, Василя Стефаника, Івана Миколайчука.Цьогоріч відзначаємо ювілеї кожного з них - 160 років з дня народження Франка, 145 років з дня народження Стефаника, 75 років виповнилось би у червні Миколайчуку. Перша фестивальна експедиція вирушить у день народження Василя Стефаника – 14 травня – у його рідний Русів на Івано-Франківщині,де відбудеться розмова про «сцену людяності», яка народилась завдяки його малій прозі. Наступна експедиція – у Нугаєвичі, на малу батьківщину Івана Франка. Тут ще одна спроба окреслити масштаб «сцени людяності», яку допоміг створити драматургічний геній Франка у багатьох українських виставах на основі його творів.Третя театральна експедиція – село Чортория Кіцманського району Чернівецької області, де народився Іван Миколайчук.


Закриття фестивалю відбудеться в неділю, 22 травня о 20:00.


"Час театру" в Івано-Франківську
"Час театру" в Івано-Франківську
"Час театру" в Івано-Франківську
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.