Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Культура

Закарпаття у січні-лютому відвідало на третину більше туристів, ніж торік

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   10504
Закарпаття у січні-лютому відвідало на третину більше туристів, ніж торік
Згідно наданої інформації суб’єктами туризму області показники фінансово-господарської діяльності туристично-рекреаційних, санаторно-курортних та готельних закладів області за січень-лютий 2016 року у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року зросли. Загальний ріст по кількості туристів склав 35%, а у абсолютних показниках — це 42 тис осіб (інформація вказана без даних по м.Ужгород).


Найбільшу кількість туристів очікувано прийняв Рахівський район, і така тенденція може зберегтися в найближчий місяць, оскільки снігу на Драгобраті достатньо, а отже попит на відпочинок там збережеться.


Зважаючи на весняний період та наближення цвітіння сакур в Ужгороді та нарцисів у Долині нарцисів число туристів буде зростати й надалі. Закарпатську область з інформаційними турами відвідують туристичні компанії та представники ЗМІ з інших областей з метою презентації закарпатського туристичного продукту за межами нашого краю. А це додатково також сприятиме підвищенню привабливості Закарпаття на ринку.


Управління туризму спільно з суб'єктами туризму готуються до участі у найбільшому весняному виставковому заході на території України — UITT — наприкінці березня-початку травня в м.Київ для презентації туристичного потенціалу та проведення ряду переговорів з представниками туристичного ринку.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.