Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Культура

Франківчанка стане ведучою всеукраїнського конкурсу краси

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10554
Франківчанка стане ведучою всеукраїнського конкурсу краси
21 лютого у центральній частині України проходитиме всеукраїнській конкурс - премія "Міні-міс Стильна Українка " та "Міні-містер Стильний Українець".


Серед запрошених зіркових гостей буде маленька володарка титулу "Міні-міс Світу 2015" та володарка титулу "Міні-міс Стильна Українка 2015" Дарія Журбенко, топ-модель та громадська діячка Марися Томашевська, володарка титулу " Міс України 2000" та "Топ 10 найгарніших дівчат світу 2000" Альона Щербань. Учасниця тижня моди в США, дизайнер кутюрних суконь Маргарита Козак. Володарка титулу "Міні-міс Євросоюз" та багатьох інших корон Мілена Мельничук. Президент Асоціації дитячої моди України Ірина Ярмак та інші.


Серед інформаційної підтримки вже стало відомим те, що на захід окрім центрального телебачення запрошено всеукраїнські дитячі глянцеві видання: журнали "Harved Kids" і " ART MODELS".


Головний організатор події: керівник центру талановитих діток " INDIGO" Наталія Мельничук зізналась, що ретельно підійшла до відбору ведучих свята стилю і краси. Тому, нею було запрошено двох досвідчених у цій справі леді. Ім'я однієї з них вже відомо. Це вже добре знана на Прикарпатті красуня Юлія Калабайда, яка є ведучою багатьох регіональних, благодійних та всеукраїнських проектів. Неодноразово перемагала на конкурсі юних читців поезії. Ім'я колеги Юлії на момент проведення заходу поки що утримується в таємниці. Це свого роду інтрига. Дівчата познайомляться безпосередньо на самому святі під час репетицій.


Нагадаємо, що Юлія є вихованицею центру естетичного виховання при національному Університеті імені В. Стефаника у місті Івано-Франківську.
www.0342.uaДжерело: zmist.if.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.