Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Культура

В Ужгороді на Легоцького буде справжній вертеп

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   11552
В Ужгороді на Легоцького буде справжній вертеп
З 8 по 10 січня біля Монастиря Стрітення Господнього (братів-капуцинів), що на вулиці Легоцького, 44 а (неподалік ТРЦ "Токіо"), на відкритій сцені проходитиме незвичне вертепне дійство, в якому, крім ужгородської молоді, братимуть участь і живі тварини: ягнята, ослик, телятко, зайці, - повідомляє zakarpattya.net.ua


Як пояснив настоятель монастиря отець Роман Поп, різдвяною виставою прагнуть відтворити особливу атмосферу Святого вечора двохтисячолітньої давності.


Започатковане торік, вертепне свято настільки сподобалося містянам, що його вирішили зробити традиційним. Тож усіх охочих і цього разу запрошують насолодитися виставою та спільно поколядувати. 


Початок о 18.00.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.