Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Культура

На Буковелі обиратимуть найкращого в Україні татуся

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   700
На Буковелі обиратимуть найкращого в Україні татуся
У неділю, 21 червня  о 13:00 годині на фонтанній площі, що біля кафе "Бугіль" у туристичному комплексі "Буковель" відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Найкращий батько України!"


На батьків-учасників конкурсу, чекають непрості  чоловічі випробовування: їм доведеться і дров нарубати, і дитину впеленати, й колискову заспівати. Також татусям доведеться готувати обід (вареників наліпити, борщ зварити), підкувати коня й дружину з дітьми на возі покатати. А ще на трембіті зіграти і коломийку станцювати.


Всі учасники конкурсу отримають сувеніри та цінні призи, а переможець - безкоштовний "вікенд" на «Буковелі» та медаль "Найкращий батько України".

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.