Сегодня: Понедельник, 25 Сентября 2017 года
Культура

Унікальне свято краси та моди відбудеться сьогодні у Івано-Франківську

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9176
Унікальне свято краси та моди відбудеться сьогодні у Івано-Франківську




Сьогодні, 27 листопада, о 19.00 годині в готелі "Надія" зберуться кращі дівчата міста, щоб визначити, хто ж серед них вартий звання "Зіркового обличчя сезону осінь-зима".


Свято краси та моди "Star Face of the Season fall/winter 2016" вже традиційно проводиться двічі на рік. Основною метою проекту є виявлення та всебічна підтримка перспективних і талановитих дівчат Івано-Франківська, а також розкриття їх творчого потенціалу та подальшого гармонійного розвитку як особистості. 


Серед конкурсанток - 21 красуня. Кожна з них представлятиме себе в одязі відомих українських дизайнерів та модних бутиків.


В програмі заходу: виступ кавер-гурту "Franko Band", шоу-балету спортивного клубу "Альянс", вишуканий фуршет та продовження свята в одному ресторанів міста.




www.0342.ua







В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.