Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Культура

У Крилосі планують створити розвинутий духовний та історико-туристичний центр

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9151
У Крилосі планують створити розвинутий духовний та історико-туристичний центр
Про це йшлося під час виїзної наради щодо визначення проблемних питань з підготовки до проведення щорічної Всеукраїнської Патріаршої Прощі УГКЦ до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, в якій взяли участь керівники районної та місцевої влади, НЗ «Давній Галич», священнослужителі, представники відповідних служб району.

«Наше завдання сьогодні – створити у Крилосі розвинутий духовний та історико-туристичний центр. Для цього має бути вироблена стратегія розвитку даної території,  - зазначив на нараді голова Галицької райдержадміністрації Ярослав Бартків. - До реалізації даного проекту будуть залучені обласна, районна, місцева влада, духовенство та НЗ «Давній Галич».


У ході наради було визначено проблемні питання, які потрібно вирішити в рамках організації наступних Прощ. Серед них - буріння свердловини для забезпечення прочан питною водою, освітлення туристичних об’єктів та місць проведення заходів, ремонт фасаду будівлі Митрополичих палат, закладення та благоустрій місць паркування транспорту, перенесення високовольтної лінії електропередач та інші.

www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.