Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Культура

У Франківську відкрилася виставка кольорів

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8805
У Франківську відкрилася виставка кольорів
Вчора в Музеї мистецтв Прикарпаття відкрилася виставка живопису талановитого івано-франківського художника Михайла Юсип’юка.


Варто зазначити, що не лише талановитого, а й надзвичайно працелюбного і працездатного. Адже недарма кажуть, що для досягнення успіху потрібно лише 5% таланту і 95% наполегливої праці. І ці 95% залежать від самої людини.


Михайло Юсип’юк належить до тих творчих особистостей, які не просто покладаються на свій талант; він постійно самовдосконалюється, старанно відшліфовуючи свою майстерність і не зупиняючись на досягнутому.


І це приносить йому бажаний результат. Останнім часом художник бере участь у багатьох пленерах і виставках, в тому числі і всеукраїнських, і з кожним новим пленером, з кожною новою виставкою його роботи стають ще більш високомистецькими. І сьогоднішня виставка Михайла Юсип’юка – вже третя персональна в нашому музеї – безумовно, є кращою, ніж дві попередні. Проте в одному автор не зраджує собі – лейтмотивом через усю його творчість проходить любов до природи і рідного краю.


В сьогоднішній експозиції представлено близько сорока робіт, виконаних олійними фарбами на полотні в реалістичній манері. Це яскраві пейзажі із зображенням природи в різні пори року та архітектурних об’єктів, зокрема старих церков і хат, а також насичені, соковиті натюрморти. Сюжети пейзажів досить яскраво відтворюють дійсність, бо художник зображає конкретні місця, які може впізнати і глядач. Однак це не просто відтворення, бо, схопивши поглядом певний куточок природи, мистець пропускає його через себе, через свої світовідчуття і досвід, а глядач має змогу побачити знайомі краєвиди мовби іншими очима, через призму світосприйняття художника, його емоцій і почуттів.


Глибокі насичені кольори, їх гармонійне поєднання, багато світла й тепла, які линуть із полотен Михайла Юсип’юка, притягують до себе погляд, закликаючи помилуватися красою природи й архітектури так, як нею милується сам художник, а одночасно – й майстерністю талановитого мистця, який зумів втілити її у своїх творах.


У Франківську відкрилася виставка кольорів
www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.