Сегодня: Среда, 26 Февраля 2020 года
Культура

Цей день - 23 травня

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   10976
Цей день - 23 травня
Доброго ранку, друзі!
Сьогодні 23 травня!


День ангела


Свій день ангела відзначають Ісидір (Сидір), Купріян, Онисим, Таісія.


Вітаємо!


Головні події 23 травня:


Тридцятирічна війна, 1618


Цей день - 23 травня


23 травня 1618 року у Празі розпочалось повстання богемських протестантів - дворяни на чолі з графом Турном викинули з вікна імперських намісників Фердинанда II Габсбурга. Цей інцидент став початком тривалої релігійної війни між протестантськими князівствами Священної Римської імперії і католицькою династією Габсбургів, яка переросла у загальноєвропейський конфлікт проти гегемонії Габсбургів на континенті.


Страта Вільяма Кідда, 1701


Цей день - 23 травня
23 травня 1701 року в лондонському Іст-Енді повішено капітана Вільяма Кідда, звинуваченого в морському розбої та вбивстві. Його тіло було поміщено в залізну клітку, підвішену над Темзою, де пробуло 23 роки як попередження іншим піратам. Чутки про заховані Кіддом скарби стали основою багатьох легенд і сюжетом численних книг.


Бонні та Клайд, 1934
Цей день - 23 травня

23 травня 1934 року в містечку Сейлз (штат Луїзіана) рейнджерами із засідки було розстріляно машину марки "Форд-Делюкс", в котрій знаходились 24-річна Бонні Паркер та 25-річний Клайд Берроу. Це поклало край діяльності найбільш романтизованої пари убивць і грабіжників.


Помер Джон Рокфеллер, 1937


Цей день - 23 травня
23 травня 1937 року у Флориді за два місяці до свого 98-річчя від атеросклерозу помер Джон Рокфеллер, нафтовий магнат, філантроп, перший доларовий мільярдер; з врахуванням інфляції Джон Рокфеллер досі вважається найбагатшою людиною в історії людства.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.