Сегодня: Среда, 26 Февраля 2020 года
Культура

В Івано-Франківську розпочали проводити безкоштовні екскурсії

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9872
В Івано-Франківську розпочали проводити безкоштовні екскурсії
У неділю, 21 травня, для жителів та гостей міста провели першу безкоштовну екскурсію. Цього року організатори культурного проекту запланували 12 екскурсії з травня по серпень.


Ініціатором проведення таких екскурсій є управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації за безпосередньої участі і сприяння акредитованих екскурсоводів. Саме тому першу цьогорічну екскурсію провів начальник начальника управління  Володимир Устинський.


Організатори кажуть, що така щорічна акція дозволяє познайомитися з основними туристичними об’єктами столиці Карпат, вивчити історію заснування міста, почути цікаві історії професійних екскурсоводів  про видатні постаті краю та місцеві легенди. 


Також цього року на відвідувачів екскурсій чекає приємних сюрприз — наприкінці "знайомства з містом" люди зможуть безкоштовно піднятися на оглядовий майданчик міста на Ратуші. Отож, якщо хочете ближче познайомитися з містом, приходьте щонеділі о 12.00 до Краєзнавчого музею, де вже чекатиме на Вас екскурсовод.


Читайте також: У Франції показали трейлер фільму про Карпати. ВІДЕО
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.