Сегодня: Четверг, 26 Апреля 2018 года
Культура

Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю карильйонного мистецтва

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10820
Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю карильйонного мистецтва
Цього року фестиваль запланований на 17 та 18 червня.

Представнини місцевої влади Долинського району спільно з представниками обласної державної адміністрації днями обговорили технічні аспекти проведення масштабного заходу.


Як зазначає голова Долинської районної державної адміністрації Юріі Мазур, чергове проведення такого заходу створить простір для популяризації дзвонового мистецтва на території району та об’єднає митців з усієї України та Європи у культурно-духовній  співпраці.


Свої пропозиції до організації та проведення культурного дійства вніс також настоятель Гошівського монастиря ЧСВВ о. Вінкентій Слободян.


Не дивно, що організовують фестиваль саме на Прикарпатті, адже саме в Гошівському монастирі встановлений другий після Михайлівського собору карильйон із 52 дзвонів на чотири октави, вилитий у Голландії.


Варто додати, що у 2016 році в фестивалі взяли участь всесвітньовідомі музиканти та мистецтвознавці зі столиці України, інформують у прес-службі ОДА.


Нагадаємо, що 20 травня Івано-Франківськ порине у світ музики та танців. 

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.