Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Культура

В Івано-Франківську розпочинається сезон безкоштовних екскурсій містом

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10571
В Івано-Франківську розпочинається сезон безкоштовних екскурсій містом
Вже в неділю, 21 травня, професійний екскурсовод проведе для франківців та гостей міста першу безкоштовну екскурсію містом. Цього року організатори запланували для відвідувачів приємний подарунок.


Проведення безкоштовних екскурсій було започатковано ще у травні 2012 року. Тоді, як і зараз, не кожне місто може похвалитися таким культурним подарунком для містян.


Організатори кажуть, що така щорічна акція дозволяє познайомитися з основними туристичними об’єктами столиці Карпат, вивчити історію заснування міста, почути цікаві історії професійних екскурсоводів  про видатні постаті краю та місцеві легенди. 


Взяти участь в екскурсії можуть не лише гості, а й жителі міста. За словами історика Івана Бондарева, під час такої прогулянки, франківці дізнаються про своє місто багато цікавих фактів. "Екскурсії триватимуть з травня по серпень щонеділі. Вони будуть динамічні, триватимуть близько 2 годин. За цей час люди можуть познайомитися з історією міста, послухати легенди та цікаві байки. Кожного року ми починали екскурсії від Ратуші, а цьогоріч ми покажемо людям іншу, не менш цікаву, сторону міста", — зазначив екскурсовод. 


Також цього року на відвідувачів екскурсій чекає приємних сюрприз — наприкінці "знайомства з містом" люди зможуть безкоштовно піднятися на оглядовий майданчик міста на Ратуші. Отож, якщо хочете ближче познайомитися з містом, приходьте щонеділі о 12.00 до Краєзнавчого музею, де вже чекатиме на Вас екскурсовод.


Читайте також: Анонсовано черговий сезон безкоштовних екскурсій Івано-Франківськом
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.