Сегодня: Среда, 26 Февраля 2020 года
Криминал

Через телефонних шахраїв прикарпатка позбулася тисячі доларів

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10149
Через телефонних шахраїв прикарпатка позбулася тисячі доларів
Телефонні шахраї користуються довірою прикарпатців та виманюють гроші.


Правоохоронці закликають бути обережними, не довіряти співрозмовникам, які у телефонній розмові, і, звичайно, за кругленькі суми грошей пропонують свою «допомогу». Будьте обачні, перевіряйте інформацію або одразу ж звертайтеся до правоохоронців, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.


До прикладу, на Долинщині на довірливості прикарпатки шахраї "заробили" 10 000 гривень. Жінка чула голос співрозмовника по телефону і з переляку подумала, що це її син, тож начебто за його порятунок від криміналу заплатила чималу суму.


Звичайно, що у такій схемі обману перелякані і збентежені люди не замислюючись, нічого не з'ясовують, як і у цьому випадку, та за порятунок своїх рідних, з якими нібито трапилась біда, віддають гроші.


Пам'ятайте, якщо співрозмовник представляється працівником міліції, родичем чи навіть звук із телефону дуже схожий до голосу рідних та переконує, що питання у міліції можна вирішити за гроші – не вірте, так працюють шахраї. Відразу звертайтеся до найближчого відділення міліції або ж телефонуйте «102».


Водночас зафіксовані і інші випадки шахрайств, як до прикладу на Коломийщині. Зокрема, аферисти обманули 68-річну пенсіонерку, якій по телефону повідомили, що її син скоїв ДТП і потрібно 30 000 гривень, щоб його «відмазати». Жінка не переконалася, чи це так насправді, а понесла в банківське відділення гроші й переказала на вказаний рахунок.


В схожу ситуацію потрапила інша прикарпатка, щоправда, їй повідомили про ДТП з участю племінника. Без сумніву, для пенсіонерки він дуже дорогий як у буквальному, так і переносному сенсі. Не вагаючись, жінка розсталася з тисячею доларів США та десятьма тисячами гривень. Тільки б племінника виручити.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.