Сегодня: Вторник, 20 Марта 2018 года
Криминал

Троє студентів крали гроші із банківської картки одногрупника

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10247
Троє студентів крали гроші із банківської картки одногрупника
До калуських правоохоронців за допомогою звернувся 18-річний хлопець, який навчається в одному із училищ  міста Калуш. Він розповів, що з його банківської картки зникли майже півтори тисячі гривень.


Поліцейські визначили крадіїв, якими виявилися одногрупники потерпілого. Вони пояснили, що кілька разів позичали телефон у хлопця, щоб нібито подзвонити. За допомогою мобільного додатку "Приват 24" гроші були перераховані на картку одного із підозрюваних. Таку "схему" вони повторювали кілька разів.


Пізніше один із малолітніх зловмисників вирішив діяти без перерахунку коштів. Він в черговий раз позичив телефон та пішов до найближчого банкомату, де провів операцію "готівка без картки", отримавши смс-повідомлення на телефон, він зняв гроші, а телефон повертав.


Горе-крадіям загрожує відповідальність за статтею "Шахрайство". 


Читайте також: 8-річний хлопчик за допомогою Youtube викрав автівку та поїхав в фастфуд
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.