Сегодня: Среда, 21 Августа 2019 года
Криминал

Судовий розгляд справи "Березівскьих хабарників" вкотре перенесли

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   8510
Судовий розгляд справи "Березівскьих хабарників" вкотре перенесли
Сьогодні, 21 квітня, мав пройти розгляд справи сільського голови Березівки Олександра Вари та депутата сільради Богдана Орла. Проте вже в котре слухання перенесли.


Причина — відсутність захисника Телегіна, який захищає обвинуваченого Орла.


Наступний розгляд справи призначено на 30 травня.


На сьогоднішнє судове засідання Вару і Орла прийшли підтримати кілька жителів Березівки. Як зазначає сам головний обвинувачуваний — сільський голова Березівки — справу затягують не через них.


"Я, на відміну від вашого мера, не ховаюся від суду, а відвідує кожне судове засідання", — наголосив Вара.


Своєї вини ні він, ні депутат сільради Орел не визнають. На запитання: чому вони брали гроші, кажуть: "Ви поїдьте в село, запитайте депутатів і місцевих жителів, для чого були ті гроші". Більше коментарів Олександр Вара не надає, зсилається на те, що йому заборонив спілкуватися з журналістами адвокат, бо це може нашкодити розгляду справи. Проте, після закінчення судового розгляду пообіцяв розповісти громаді всю правду. 


Нагадаємо, що 25 серпня сільського голову і його поплічника — депутата Березівської сільради Орла Богдана — затримали на отриманні хабара у розмірі 500 тис. грн просто в центрі міста.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.