Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Криминал

В Івано-Франківську на хабарі дев'ять тисяч гривень спіймали інспектора поліції. ВІДЕО

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   11242
В Івано-Франківську на хабарі дев'ять тисяч гривень спіймали інспектора поліції. ВІДЕО
Правоохоронці встановили, що капітан поліції вимагав дев’ять тисяч гривень у місцевого мешканця за сприяння в оформленні документів на травматичну зброю. 


Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції затримали на хабарі старшого інспектора сектору контролю за обігом зброї поліції Івано-Франківщини.


За цю суму 9 тисяч гривень поліцейський обіцяв видати необхідні довідки чоловіку, який не мав права на володіння зброєю.


Оперативники СБУ задокументували передачу старшому інспектору авансу розміром в одну тисячу та затримали його у приміщенні управління під час отримання решти хабара.


Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.


Тривають невідкладні слідчі дії.


Читайте також: Ще одного франківського чиновника спіймали на хабарі. ФОТО

[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/sbu.if/videos/1297192043683326/&show_text=0&width=560&wmode=transparent]
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.