Сегодня: Четверг, 17 Октября 2019 года
Криминал

Не Прикарпатті фермер порушив умови оренди землі та сплатив майже 30 тис. грн штрафу

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10911
Не Прикарпатті фермер порушив умови оренди землі та сплатив майже 30 тис. грн штрафу
Рішенням суду в нього буде конфісковано 9 гектарів землі, на яких той був зобов'язаний спорудити теплиці.
Районний суд задоволено позов Тисменицької місцевої прокуратури про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки вартістю більш ніж 10 млн грн, пише 0342.ua з посиланням на прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.Підставою звернення до суду стало те, що орендар, якому сільська рада передала ділянку площею понад 9 га під парникове господарство, всупереч договору та нормам земельного законодавства, тривалий час не сплачував орендну плату.

У зв’язку з цим місцева прокуратура звернулася із позовною заявою в інтересах сільської ради про стягнення 28 тис. 777 грн заборгованості за користування ділянкою, розірвання договору оренди та повернення землі. Наразі вживаються заходи для виконання рішення суду.

Читайте також: Прикарпатський підприємець відмовляється платити за орендовану землюwww.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.