Сегодня: Суббота, 25 Мая 2019 года
Криминал

Жовнір визнав свою вину у судовій справі про хабарництво. ОНОВЛЕНО (ВІДЕО)

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9357
Жовнір визнав свою вину у судовій справі про хабарництво. ОНОВЛЕНО (ВІДЕО)
Сьогодні, 10 квітня, в Івано-Франківському міському суді відбулося чергове засідання в справі Зіновія Жовніра, колишнього регіонального керівника Фонду державного майна в Івано-Франківській області, якого 4 жовтня 2016 року було взято на хабарі в 20 тисяч доларів.


Відбулася заміна судді, так як у попереднього судді, Володимира Поповича, закінчився строк повноважень. Його місце зайняв суддя Лев Кишакевич.


Прокурор зачитав обвинувачення по справі. Нагадаємо, що Зіновій Жовнір хотів отримати грошову "винагороду" від столичного бізнесмена за зменшення вартості майнового комплексу "Коломийська паперова фабрика" з 13 до 5 мільйонів гривень та забезпечення йому перемоги на аукціоні.


У ході засідання, підсудний Жовнір повністю визнав свою провину та запевнив, що розкаявся, проте відмовився давати свідчення, пославшись на погане самопочуття. у зв'язку з цим захисники Жовніра попросили розглянути справу у спрощеному порядку. Суддя пояснив, що за спрощеного розгляду справи обвинувачений не зможе оскаржити в апеляції ті докази, які не було розглянуто на суді першої інстанції. Підсудний погодився з цим.


Проте сторона обвинувачення наполягала на проведенні допиту.


— Будете давати свідчення? — спитав суддя Кишакевич у Жовніра.


— Ні, погано себе почуваю, — відповів підсудний.


— Ми всі погано себе почуваємо. Можемо вам викликати швидку, щоб вас діагностували. Але в нас дуже багато проваджень, щоб затягувати справу через ваше самопочуття.


Після цього захисники Жовніра попросили в суду п'ятихвилинну перерву, після якої він все ж таки почав давати свідчення.


Жовнір визнав свою вину у судовій справі про хабарництво. ОНОВЛЕНО (ВІДЕО)«Мені соромно, що в своєму віці я до такого опустився», — заявив Зіновій Жовнір на фінальному допиті:Проте на стадії допиту підсудного прокурором довелося перервати справу, бо суддя мусив взяти участь в іншій судовій колегії щодо осіб, які перебувають під вартою.

До теми: Посадовця, який отримав рекордну суму хабара, випустили з СІЗОТриває судове засідання у справі про хабарництво Зіновія Жовніра. Змінено статтюwww.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.