Сегодня: Суббота, 04 Апреля 2020 года
Криминал

На Косівщині зафіксували незаконну порубку дуба

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11510
На Косівщині зафіксували незаконну порубку дуба
Злочин проти довкілля правоохоронці виявили  спільно з працівниками лісгоспу на території НПП «Гуцульщина». Підозрюють жителя одного із сіл Косівського району.


За словами правоохоронців, дерево породи дуб на території лісгоспу на власний розсуд зрубав кілька днів тому 47-річний житель району, заподіявши збитки у сумі близько 9000 гривень.


Підозрюваний зізнався у скоєному злочині та розповів поліцейським, що деревину уже встиг використати для власних потреб, повідомляє СК ГУНП в Івано-Франківській області.


Такі дії є кримінально-карними тож, він нестиме відповідальність згідно ч.1 ст. 246 ККУ, за якою розпочато досудове слідство.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.