Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Криминал

Чоловік проломив череп 11-річному сину своєї співмешканки.

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10118
Чоловік проломив череп 11-річному сину своєї співмешканки.
Травми дитині були нанесені умисно. Зловмисник майже два роки переховувався від правоохоронців, проте нарешті був затриманий.


Косівським відділом прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України щодо 26-річного місцевого жителя.


Установлено, що в лютому 2015 року вказаний чоловік на ґрунті особистих неприязних стосунків, з метою спричинення тілесних ушкоджень, умисно кинув на підлогу 11-річного сина своєї співмешканки.


Внаслідок цього дитина отримала закриту черепно-мозкову травму із забоєм головного мозку середнього ступеня тяжкості, переламами кісток склепіння та основи черепа, які, відповідно до висновку експерта, відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, а також перелом ключиці, що є ушкодженням середньої тяжкості.


Зловмисник тривалий час переховувався від правоохоронців, а в кінці листопада цього року йому повідомлено про підозру у вчиненні даного правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.


Досудове розслідування щодо нього завершено, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.


Окрім хлопчика, у горе-матері є ще троє спільних дітей із цим правопорушником. Наразі діти передані під опіку бабусі, їх батьку загрожує від п'яти до восьми років ув'язнення.
   
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.