Сегодня: Воскресенье, 21 Июля 2019 года
Криминал

Франківця засудили на 14 років за жорстоке вбивство

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9834
Франківця засудили на 14 років за жорстоке вбивство
Прокуратура Прикарпаття домоглась справедливого покарання вбивці.


У прокуратурі Івано-Франківської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення умисного вбивства особи, незакінченому замаху на вбивство двох та більше осіб, з корисливих мотивів, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу прокуратури в Івано-Франківській області.


Трагедія сталася у січні минулого року, коли тридцятирічний житель Івано-Франківська, який мав з собою зброю та з метою неповернення боргу в розмірі вісім тисяч гривень, вистрілив у господарів помешкання.


Коли вбивця зрозумів, що набої закінчились, але бачив, що жертва продовжує подавати ознаки життя, взяв кухонний ніж та наніс смертельні удари, від яких постраждалий помер на місці, а іншій жертві вдалося втекти.


Наразі колегія суддів Галицького районного суду Івано-Франківської області зловмисника визнала винним та призначила покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком 14 років з конфіскацією майна.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.