Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Криминал

Керівник Департаменту протидії наркозлочинності на суд не з'явився

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10886
Керівник Департаменту протидії наркозлочинності на суд не з'явився
Сьогодні, 16 листопада, в міському суді Івано-Франківська мав відбутися розгляд справи по суті у кримінальному провадженні проти начальника Департаменту протидії наркозлочинності Олександра Кочкіна, якого 13 травня затримали працівники СБУ за підозрою у причетності до "кришування" наркобізнесу на Прикарпатті. Правоохоронцю закидали торгівлю наркотиками в особливо великих розмірах.


У залі суду адвокат Кочкіна показав медичну довідку і повідомив, що його підзахисний перебуває у лікарні. Причину хвороби суддя не озвучила. Засідання перенесли на 8 грудня.


Як стало відомо наприкінці вересня, Кочкін підписав з прокуратурою угоду про визнання винуватості, тобто визнав свою вину по певних статтях обвинувачення. 


Наразі він проходить у справі за статтями: ч.2 ст.28 (злочин за попередньою змовою), ч.2 ст. 369-2 (перевищення службових повноважень), ч.1 ст.309 КК України (незаконне зберігання наркотичних речовин).


Однак, на початку гучного затримання прокуратура інкримінувала поліцейському ч.5 ст. 27 (співучасність і приховування злочину) та ч2. ст.307 (незаконне зберігання наркотичних речовин з метою збуту), ч3 ст.368 ККУ (одержання хабара в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).


У квітні 2016 року СБУ перекрила потужний канал поставок з країн ЄС пігулок з вмістом наркотичних речовин. Під час досудового слідства правоохоронці встановили причетність до наркобізнесу поліцейських Івано-Франківська. 13 травня, у службових приміщеннях Департаменту протидії наркозлочинності та слідчого відділу поліції Івано-Франківська працівники СБУ влаштували обшук. В результаті чого було взято під варту начальника цього департаменту і кількох працівників. 


Подробиці затримання: Фальшиві наркотики і звільнення з подачі Шкутова, – у наркоскандалі під поліцейськими пагонами нові подробиці
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.