Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Криминал

Податковою міліцією Закарпаття вилучено контрафактні цигарки вартістю майже 5 млн. грн

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   10310
Податковою міліцією Закарпаття вилучено контрафактні цигарки вартістю майже 5 млн. грн
 Сьогодні, 14 липня 2016 року, працівниками податкової міліції Закарпаття спільно з співробітниками Управління СБУ та прокуратури Закарпатської області вилучено понад 277 тисяч пачок тютюнових виробів.


Контрафакті цигарки виявлені та вилучені в ході проведення заходів із протидії незаконному обігу підакцизних товарів в рамках операції «Акциз-2016» на території складських приміщень міста Ужгорода. За результатами огляду виявлено тютюнові вироби вітчизняного та іноземного виробництва, без марок акцизного податку України. Наразі проводяться першочергові слідчі дії, в подальшому відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 204 КК України за фактом незаконного зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів. Тютюнові вироби вилучені Головним управлінням ДФС у Закарпатській області. ДФС у Закарпатській області


Як ми раніше повідомляли, Закарпатська прокуратура обіцяє боротися з контрабандою
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.