Сегодня: Суббота, 24 Февраля 2018 года
Криминал

Закарпатський прикордонник організував систему отримання хабарів

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   10220
Закарпатський прикордонник організував систему отримання хабарів
Аби не бути схопленим «на гарячому», брав гроші не безпосередньо з рук в руки, а застосував завуальовану схему одержання неправомірної вигоди. Судитимуть прикордонника, який організував систему отримання хабарів на банківську картку, пише Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Прокуратурою Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо одного з інспекторів відділу прикордонної служби «Тиса», затриманого при одержанні 8 тис грн неправомірної вигоди (ч.1, ч.3 ст. 368 КК України).


Як ми вже інформували, прикордонник, аби не бути схопленим «на гарячому», брав гроші не безпосередньо з рук в руки, а застосував завуальовану схему одержання неправомірної вигоди.


Військовослужбовець налагодив незаконні побори з місцевих мешканців шляхом перерахунку ними заздалегідь оговорених сум, за безперешкодний пропуск контрабандних цигарок через державний кордон України на банківську картку своєї родички. За кожен такий перетин держкордону з сигаретами, на картку прикордонника перераховували близько 2 тисяч гривень. Затримали хабарника, вже після безперешкодного пропуску чергової партії тютюнових виробів, за які йому перерахували на картку 8 тис грн. Згідно санкції ч.3 ст. 368 КК України прикордоннику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.